...

Menu
  • www.berniem.csdd.lv
  • 67025777
  • Ceļu Satiksmes Drošības Direkcija Rīga, S.Eizenšteina iela 6 berniem@csdd.gov.lv

"Jauno satiksmes dalībnieku foruma" 1. kārtas sacensības rit pilnā sparā!

“Jauno satiksmes dalībnieku forums” ir jauno velosipēdistu sacensības, ko CSDD jau kopš 1993. gada organizē ar mērķi atbalstīt un iedrošināt skolēnus kļūt par zinošiem, tolerantiem un atbildīgiem jaunajiem satiksmes dalībniekiem. Iepriekšējos divos gados noteiktie epidemioloģiskie ierobežojumi liedza tikties klātienes sacensībās, tādēļ šogad esam jo īpaši priecīgi, ka "Jauno satiksmes dalībnieku forums" ar devīzi #braucdroši atkal var pulcēt simtiem skolēnus no visas Latvijas!

Kopš 2. maija visā Latvijā notiek "Jauno satiksmes dalībnieku foruma" 1. kārtas reģionālās sacensības. Divas vērīgu tiesnešu komandas ir pabijušas 14 Latvijas pilsētās. Ir noskaidroti 103 finālisti, kuri cīnīsies par vietu Latvijas izlasē 2. kārtas sacensībās Rīgā. Priekšā vēl 7 sacensību dienas un 13 reģionālās sacensības.

Joprojām aicinām pieteikties dalībai "Jauno satiksmes dalībnieku foruma" 1. kārtas sacensībās, kas norisināsies līdz 20. maijam. Pirms starta iepazīstieties ar "Jauno satiksmes dalībnieku foruma" sacensību un vērtēšanas nolikumu, kur aprakstīta sacensību norise, dalībnieku kvalifikācijas nosacījumi, kā arī praktiskie un teorētiskie pārbaudījumi.

Reģistrācija 1. kārtas sacensībām

1. kārtas sacensību grafiks

 

Īsumā par to, kā gājis līdz šim!

2. maijā starts "Jauno satiksmes dalībnieku forumam" vienlaikus tika dots divās skaistās pilsētās Latgalē – Krāslavā un Ludzā!

"Jauno satiksmes dalībnieku forums" Ludzā, 2. maijs.

"Jauno satiksmes dalībnieku forums" Krāslavā, 2. maijs.

Noskaidrojuši pirmos 16 finālistus, tiesnešu komandas devās uz Rēzekni un Daugavpili.

"Jauno satiksmes dalībnieku forums" Rēzeknē, 3. maijs.

Pēc godam atzīmētas Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas, devāmies uz Balviem un Jēkabpili. Neiztrūkstot amizantiem gadījumiem un akrobātiskai veiklībai, tika noskaidroti nākamie 12 finālisti.

"Jauno satiksmes dalībnieku forums" Jēkabpilī, 5. maijs.

"Jauno satiksmes dalībnieku forums" Balvos, 5. maijs.

Sacensību pirmās nedēļas pēdējā dienā tiesnešu komandas devās katra uz savu Latvijas pusi, lai meklētu labākos un zinošākos jaunos satiksmes dalībniekus Gulbenes un Alūksnes novados un Liepājā un Dienvidkurzemes novadā. Bijām priecīgi satikt Tiju Āboliņu – Strautiņu pamatskolas skolotāju. Viņai un viņas skolēniem dalība "Jauno satiksmes dalībnieku forumā" kļuvusi teju par tradīciju, jo Tija ir pārliecināta, ka šīs sacensības ir "nenovērtējams ieguldījums tam, lai mēs katrs un visi kopā justos par sevi pārliecināti un droši".

"Jauno satiksmes dalībnieku forums" Gulbenē, 6. maijs.

Allaž vējainajā Liepājā tiesnešus sagaidīja atraktīvi un aktīvi skolēni gan no Rucavas pamatskolas, gan vairākām Liepājas skolām.

"Jauno satiksmes dalībnieku forums" Liepājā, 6. maijs.

Noslēdzoties pirmajai sacensību nedēļai, noskaidroti 58 finālisti, kurus gaidīsim uz sacensībām Rīgā!

"Jauno satiksmes dalībnieku foruma" otro sacensību nedēļu atklājām Valmierā un Madonā, uz starta līnijas sagaidot smaidošus jaunos velosipēdistus.

"Jauno satiksmes dalībnieku forums" Valmierā, 9. maijs.

"Jauno satiksmes dalībnieku forums" Madonā, 9. maijs.

10. maijā abas tiesnešu komandas devās uz Kurzemes pusi, lai sacensībās Jūrmalā un Kuldīgā atrastu vēl 16 finālistus. 

Kuldīgā vēl viena patīkama atkalredzēšanās – sastapām skolotāju Sandru Poriņu. Liels prieks par trim skolēniem no Ukrainas, kuri ar ļoti labiem rezultātiem startēja sacensībās!

"Jauno satiksmes dalībnieku forums" Kuldīgā, 10. maijs.

"Jauno satiksmes dalībnieku forums" Jūrmalā, 10. maijs.

"Jauno satiksmes dalībnieku foruma" 1. kārtas pusceļu atzīmējām Dobelē un Talsos.

"Jauno satiksmes dalībnieku forums" Dobelē, 11. maijs.

"Jauno satiksmes dalībnieku forums" Talsos, 11. maijs.

Ir noskaidroti 103 dalībnieki, kuri kvalificējušies "Jauno satiksmes dalībnieku foruma" finālam 1. jūnijā. Vēl priekšā 13 sacensības!

Uz tikšanos!

 

Skatīts: 1288