...

Menu
  • www.berniem.csdd.lv
  • 67025777
  • Ceļu Satiksmes Drošības Direkcija Rīga, S.Eizenšteina iela 6 berniem@csdd.gov.lv

"Jauno satiksmes dalībnieku foruma" 2. kārta – Latvijas fināls – jau 1. jūnijā!

Pavisam drīz – 1. jūnijā – Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, Rīgā, norisināsies VAS "Ceļu satiksmes drošības direkcijas" organizētā "Jauno satiksmes dalībnieku foruma" 2. kārta! Uz to gaidām ierodamies 216 apņēmīgus un zinošus finālistus no visas Latvijas, lai dažādos uzdevumos un pārbaudījumos sacenstos par vietu Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku izlasē. Izlasē iekļūs tikai četri labākie – divi zēni un divas meitenes –, kuri šī gada rudenī dosies uz Horvātiju, lai Starptautiskās Automobiļu federācijas (Fédération Internationale de l' Automobile, FIA) Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās (The European Traffic Education Contest) pārstāvētu Latviju.

Šogad "Jauno satiksmes dalībnieku forums" ar devīzi #braucdroši 1. kārtas sacensībās pulcējis vairāk nekā tūkstoti skolēnu no vairāk nekā 60 izglītības iestādēm visā Latvijā! Divas mūsu vērīgo un stingro tiesnešu komandas finālistu meklējumos pavadīja trīs nedēļas, diendienā satiekot apņēmīgus, zinošus un dzīvespriecīgus Latvijas skolēnus!

"Jauno satiksmes dalībnieku foruma" 1. kārtas pusceļš tika atzīmēts 11. maijā Dobelē un Talsos, un jau nākamajā dienā sacensību karogi plīvoja Aizkrauklē, kur tiesnešus pārsteidza lielais sagaidītāju un sacensties gribētāju pulks.

"Jauno satiksmes dalībnieku forums" Aizkrauklē, 12. maijs.

1. kārtas otrās sacensību nedēļas pēdējā diena tika aizvadīta Kurzemes pusē – Tukumā un Ventspilī.

  

"Jauno satiksmes dalībnieku forums" Tukumā, 13. maijs.

 

"Jauno satiksmes dalībnieku forums" Ventspilī, 13. maijs.

 

"Jauno satiksmes dalībnieku foruma" 1. kārtas trešo un pēdējo sacensību nedēļu iesākām vienlaikus Rīgā un Jelgavā. Jau agrā pievakarē bija noskaidroti vēl 24 finālisti!

"Jauno satiksmes dalībnieku forums" Jelgavā, 16. maijs.

 

"Jauno satiksmes dalībnieku forums" Rīgā, 16. maijs.

 

Sekojot grafikam, nākamajā dienā tiesneši devās uz Vidzemi – Valku un Priekuļiem –, lai labākos atrastu arī Cēsu, Valkas un Smiltenes novados.

"Jauno satiksmes dalībnieku forums" Priekuļos, 17. maijs.

 

"Jauno satiksmes dalībnieku forums" Valkā, 17. maijs.

 

Bauskas un Saldus novada jaunajiem satiksmes dalībniekiem starts 1. kārtas sacensībās tika dots 18. maijā.

"Jauno satiksmes dalībnieku forums" Bauskā, 18. maijs.

 

"Jauno satiksmes dalībnieku forums" Saldū, 18. maijs.

 

Nākamajā dienā pienāca kārta Ogres un Preiļu novada skolēniem radīt, ko prot un zina viņi!

"Jauno satiksmes dalībnieku forums" Preiļos, 19. maijs.

 

"Jauno satiksmes dalībnieku forums" Ogrē, 19. maijs.

"Jauno satiksmes dalībnieku foruma" 1. kārtas pēdējās sacensības aizvadījām Limbažos. Daba mūs bija lutinājusi trīs nedēļas, bet pēdējā dienā pārsteidza ar lietu. Mūsu tiesneši novēroja, ka "lietus dēļ bērniem kustībās bija jaušams satraukums un spriedze, bet pilnīgi visi, pat pieļaujot kādu kļūdu, apņēmīgi trasi pabeidza. Nekas, ka apgāzts slaloma stabiņš, nekas, ka nav uzbraukts uz slīpā dēļa. Viņi visu trasi brauc ar uzvarētāja sajūtām un smaidu"!

"Jauno satiksmes dalībnieku forums" Limbažos, 20. maijs.

Ir noskaidroti visi finālisti! Uz tikšanos Rīgā jau pavisam drīz!

Mēs Jūs gaidām!

Skatīts: 1307