...

Menu
  • www.berniem.csdd.lv
  • 67025777
  • Ceļu Satiksmes Drošības Direkcija Rīga, S.Eizenšteina iela 6 berniem@csdd.gov.lv

 

Svelmīgajā 25.augusta dienā stāvlaukumā pie koncertzāles ”Lielais dzintars” norisinājās sīva spēkošanās CSDD un SIA „Mārketinga projektu aģentūra Fortius” organizētajā bezmaksas riteņbraukšanas sacensību „Bērnu rallijs 2019” fināla posmā. Finālā tika pulcināti 75 labākie velobraucēji, kas iepriekš bija izcīnījuši godalgotas vietas, kādā no 5 atlases posmiem.

Visas dienas garumā bērni un jaunieši sacentās individuālās disciplīnās, savukārt pieaugušie kopā ar bērniem demonstrēja ģimeņu spēku un saliedētību komandas disciplīnās. Dalībnieki pierādīja zināšanas ceļu satiksmes noteikumos un braukšanas iemaņas ar velosipēdu un velokartu dažādās īpaši sagatavotās šķēršļu trasēs.

Bērnu rallijs” ir ne tikai sacensības, bet arī izglītojošs pasākums, kura rezultātā bērni un jaunieši apgūst jaunas zināšanas ceļu satiksmes noteikumos un uzlabo savas velobraukšanas iemaņas, tādējādi veicinot drošību uz ceļa. Zinošs un drošs riteņbraucējs ir drošs satiksmei! Pasākuma laikā norisinājās ne tikai sacensības, bet arī visiem klātesošajiem bija iespēja pārbaudīt savus spēkus atbalstītāju sarūpētajos pitstopos. Kā arī Blue Shock Race nodrošināja paraugdemonstrējumus ar vienu no pasaules ātrākajiem elektrokartingiem. Savukārt, lai izjustu rallija garšu, klātesošajiem bija iespēja nofotografēties un apčamdīt īstu rallija auto, par ko parūpējās ātrākais Liepājas aktieris Viktors Ellers un rallija komanda “Technical Art RX”.

Izveicīgāko, zinošāko un veiklāko dalībnieku vidū, kas izcīnīja godalgotas vietas, ir pārstāvji no dažādām Kurzemes un Zemgales pilsētām, apliecinot sīvo konkurenci un sacensību garu. Godalgoto vietu ieguvēji, kuri pierādīja sevi precizitātē, veiklībā, zināšanās un ātrumā saņēma vērtīgas balvas, ko sarūpējis pasākuma organizators CSDD sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldību, XSPORTS, Kurzemes piedzīvojumu un atrakciju parkiem un restorāniem.

Organizatori izsaka lielu paldies ikvienam, kas pielika roku šī lieliskā pasākuma realizēšanā. Uz tikšanos nākamajā gadā!

Fināla sacensībās godalgotās vietas ieguva:

A grupā:

1.vieta – Ralfs Rancāns (Liepāja),

2.vieta – Nils Rags (Ventspils),

3.vieta – Rihards Šnikvalds (Tukums)

 

B grupā:

1.vieta – Ernests Ozols (Jelgava)

2.vieta – Mārtiņš Mazbergs (Liepāja)

3.vieta – Gustavs Šmits (Saldus)

 

C grupā:

1.vieta – Rinalds Mauriņš (Saldus)

2.vieta – Oļegs Jarošenko (Liepāja)

3.vieta – Anna Goša (Ventspils)

 

Komandu grupa:

1.vieta – Motosports Racing Team 2 (Alens un Jolanta) (Rīga)

2.vieta – Šmiti (Agate un Eduards) (Saldus)

3.vieta – Zemenītes (Laima un Gints) (Saldus)

Skatīts: 840