...

Menu
  • www.berniem.csdd.lv
  • 67025777
  • Ceļu Satiksmes Drošības Direkcija Rīga, S.Eizenšteina iela 6 berniem@csdd.gov.lv

 

JAUNO SATIKSMES DALĪBNIEKU FORUMS 2024

 

  1. KĀRTA - REĢIONĀLĀS SACENSĪBAS

 

Nr.

Novadi un pilsētas

Vieta

Datums, laiks

1

Krāslavas novads

Krāslavas Varavīksnes vidusskola

N. Rancāna 4, Krāslava

29. aprīlis, plkst.11.00

2

Ludzas novads

Ludzas pilsētas vidusskola

Blaumaņa iela 4, Ludza

29. aprīlis, plkst.11.00

3

Daugavpils pilsēta un Augšdaugavas novads

Daugavpils Zinātņu vidusskola

Raiņa iela 30, Daugavpils

30. aprīlis, plkst.11.00

4

Rēzeknes pilsēta un Rēzeknes novads

Rēzeknes 5. vidusskola

Rūpnīcas iela 11, Rēzekne

30. aprīlis, plkst.11.00

5

Cēsu novads

Priekuļu kultūras nams

Selekcijas iela 6A, Priekuļi

2. maijs, plkst. 11:00

6

Liepājas pilsēta un Dienvidkurzemes novads

Liepājas Raiņa 6. vidusskola

Ganību iela 106, Liepāja

2. maijs, plkst. 11:00

7

Madonas un Varakļānu novads

CSDD Madonas KAC

Saules iela 60, Madona

3. maijs, plkst. 11:00

8

Valmieras pilsēta un Valmieras novads

VJC Vinda

Rīgas iela 42, Valmiera

3. maijs, plkst. 11:00

9

Preiļu un Līvānu novads

Preiļu 2. vidusskola

Andreja Paulāna iela 2, Preiļi

7. maijs, plkst. 11.00

10

Kuldīgas novads

Kuldīgas sporta manēža

Dzirnavu iela 13, Kuldīga

7. maijs, plkst. 11.00

11

Dobeles novads

Dobeles sākumskola

Dainu iela 8, Dobele

8. maijs, plkst. 11.00

12

Talsu novads

CSDD Talsu KAC

Fr. Blumbaha iela 11, Talsi

8. maijs, plkst. 11.00

13

Aizkraukles novads

Aizkraukles vidusskola

Lāčplēša iela 21, Aizkraukle

9. maijs, plkst. 11.00

14

Ventspils pilsēta un Ventspils novads

CSDD Ventspils KAC

Ganību iela 154a, Ventspils

9. maijs, plkst. 11.00

15

Tukuma novads

CSDD Tukuma KAC

Zemītes iela 5, Tukums

10. maijs, plkst. 11.00

16

Jelgavas pilsēta un Jelgavas novads

Jelgavas 4. sākumskola

Pulkveža O. Kalpaka iela 34, Jelgava

10. maijs, plkst. 11.00

17

Rīgas pilsēta

Biķernieku kompleksā sporta bāze

S. Eizenšteina iela 16, Rīga

13. maijs, plkst. 11.00

18

Ādažu, Saulkrastu, Siguldas, Ropažu un Salaspils novads

19

Mārupes, Ķekavas un Olaines novads

20

Valkas un Smiltenes novads

Bērnu un jauniešu centrs Mice

Semināra iela 27, Valka

13. maijs, plkst. 11:00

21

Saldus novads

Saldus vidusskola

J. Rozentāla iela 19, Saldus

14. maijs, plkst. 11.00

22

Bauskas novads

Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāle

Derpeles iela 2, Bauska

14. maijs, plkst. 11:00

23

Ogres novads

Ogres sākumskola

Meža prospekts 14, Ogre

15. maijs, plkst. 11.00

24

Balvu, Gulbenes un Alūksnes novads

Gulbenes sporta centrs

Skolas iela 12A, Gulbene

15. maijs, plkst. 10.00

25

Jūrmalas pilsēta

 

Kaugurciema iela 6-8, Jūrmala

16. maijs, plkst. 11:00

26

Limbažu novads

Limbažu vidusskola

Parka iela 38, Limbaži

16. maijs, plkst. 11:00

27

Jēkabpils pilsēta un Jēkabpils novads

CSDD Jēkabpils KAC

Ā. Elksnes iela 2, Jēkabpils

17. maijs, plkst. 11:00