REĢIONĀLO SACENSĪBU REZULTĀTI
Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2. kārtai (fināls Rīgā 1. jūnijā) kvalificējas:
- 1. kārtas sacensībās 1. – 3. vietu ieguvušie Dalībnieki (kopskaitā 162 skolēni – 81 meitene un 81 zēns). Ja vairākiem Dalībniekiem vienās Foruma 1. kārtas sacensībās ir vienāds iegūto punktu skaits, Foruma 2. kārtai kvalificējas Dalībnieks ar augstāku iegūto punktu summu praktisko braukšanas prasmju pārbaudījumu posmos;
- tikai tie Dalībnieki, kas dzimuši 2011., 2012. un 2013. gadā;
- 34 Dalībnieki (17 meitenes un 17 zēni), kas Foruma 1. kārtā nav ieguvuši 1. – 3. vietu, un tiek noteikti, ņemot vērā visu 1. kārtas 27 reģionālo sacensību kopvērtējumu.
Ja Dalībnieks, kurš ir kvalificējies Foruma 2. kārtai, bet jebkādu iemeslu dēļ no dalības Foruma 2. kārtā atsakās, sacensību organizators nosūta uzaicinājumu piedalīties Foruma 2. kārtā Dalībniekam, kurš visu 1. kārtas 27 reģionālo sacensību kopvērtējumā ieguvis nākamo augstāko punktu skaitu, skaitot no 18. vietas un ievērojot dzimumu.
27. Jēkabpils pilsēta un Jēkabpils novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 524 | Markuss Silavs | 50 | 14 | 4 | 20 | -13 | -43 | 132 | JĀ |
2 | 1148 | Olivers Čāmāns | 45 | 18 | 4 | 14 | -9 | -48 | 124 | JĀ |
3 | 523 | Alekss Silavs | 25 | 16 | 6 | 12 | -33 | -42 | 84 | NĒ |
4 | 1151 | Ralfs Markuss Mārāns | 50 | 14 | 4 | 10 | -37 | -61 | 80 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 1152 | Melānija Dāboliņa | 35 | 12 | 2 | 8 | -78 | -73 | 6 | JĀ |
26. Limbažu novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 1156 | Ralfs Veliks | 45 | 20 | 4 | 14 | 0 | -1 | 182 | JĀ |
2 | 1164 | Toms Perševics | 50 | 20 | 6 | 14 | 0 | -17 | 173 | JĀ |
3 | 4 | Valters Ķirsis | 35 | 20 | 4 | 14 | -4 | 0 | 169 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 1173 | Šarlote Tomsone | 45 | 16 | 6 | 14 | 0 | -9 | 172 | JĀ |
2 | 6 | Dārta Bārbale | 40 | 18 | 4 | 14 | -3 | -9 | 164 | JĀ |
3 | 1176 | Melānija Zilberte | 45 | 10 | 6 | 18 | -3 | -13 | 163 | JĀ |
25. Balvu, Gulbenes un Alūksnes novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 896 | Mārcis Stilve | 45 | 18 | 4 | 12 | -16 | -9 | 154 | JĀ |
2 | 1268 | Ričards Vorobjovs | 40 | 16 | 4 | 16 | -13 | -10 | 153 | JĀ |
3 | 1265 | Kaspars Smirnovs | 45 | 16 | 4 | 14 | -3 | -40 | 136 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 1259 | Zane Salmiņa | 50 | 18 | 4 | 18 | 0 | -1 | 189 | JĀ |
2 | 1260 | Renāte Zeiļuka | 50 | 20 | 4 | 20 | -6 | -8 | 180 | JĀ |
3 | 893 | Elza Donska | 50 | 20 | 4 | 20 | -18 | -7 | 169 | JĀ |
24. Jūrmalas pilsēta
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 1258 | Gustavs Lagzdiņš | 35 | 14 | 4 | 6 | -8 | -13 | 138 | JĀ |
2 | 1248 | Kirils Ignatenko | 30 | 4 | 6 | 4 | -6 | -6 | 132 | JĀ |
3 | 1247 | Georgijs Kundenko | 35 | 12 | 6 | 10 | -21 | -12 | 130 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 1251 | Loreta Bautre | 25 | 18 | 4 | 12 | -20 | -3 | 136 |
JĀ |
2 | 503 | Agnese Pāvula | 50 | 20 | 2 | 12 | -33 | -18 | 133 | JĀ |
3 | 502 | Juta Reisnere | 40 | 12 | 4 | 14 | -23 | -23 | 124 | JĀ |
23. Ogres novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 84 | Vidmants Survilo | 45 | 20 | 6 | 18 | -10 | -3 | 176 | NĒ |
2 | 310 | Gustavs Rubīns | 25 | 16 | 4 | 10 | -2 | 0 | 153 | JĀ |
3 | 920 | Jānis Hugo Doniņš | 40 | 18 | 4 | 16 | -7 | -24 | 147 | JĀ |
4 | 916 | Austris Grīnbergs | 50 | 18 | 6 | 16 | -32 | -15 | 143 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 80 | Līva Laime | 40 | 20 | 4 | 16 | -15 | -3 | 162 |
NĒ |
2 | 311 | Gerda Saliņa | 35 | 18 | 4 | 14 | -11 | -10 | 150 |
JĀ |
3 | 930 | Annika Millere | 45 | 16 | 4 | 16 | -19 | -26 | 136 | JĀ |
4 | 210 | Egija Groma | 45 | 14 | 4 | 14 | -41 | -8 | 128 | JĀ |
22. Bauskas novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 337 | Roberts Bernhards | 45 | 16 | 2 | 18 | -1 | 0 | 180 | JĀ |
2 | 1068 | Leo Macuļēvičs | 45 | 18 | 2 | 16 | -8 | 0 | 173 | JĀ |
3 | 1064 | Renārs Repša | 50 | 18 | 6 | 12 | 0 | -13 | 173 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 338 | Elva Zuze | 40 | 18 | 2 | 14 | 0 | -5 | 169 | JĀ |
2 | 1065 | Nora Litčenko | 50 | 16 | 4 | 6 | -6 | -5 | 165 | JĀ |
3 | 339 | Sofija Roze | 30 | 14 | 4 | 10 | -15 | -12 | 131 | NĒ |
4 | 1066 | Meldra Ivanāne | 35 | 14 | 4 | 14 | -24 | -55 | 88 | JĀ |
21. Saldus novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 130 | Toms Andersons | 45 | 16 | 6 | 16 | -5 | -9 | 169 | JĀ |
2 | 666 | Ralfs Lūsis | 40 | 20 | 6 | 14 | -6 | -9 | 165 | JĀ |
3 | 943 | Aleksejs Sergejevs | 35 | 18 | 6 | 8 | 0 | -6 | 161 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 1025 | Sofija Romanovska | 50 | 20 | 6 | 10 | -3 | -21 | 162 | JĀ |
2 | 1199 | Melānija Barsjaviča | 50 | 18 | 4 | 12 | -32 | -15 | 137 | JĀ |
3 | 660 | Elija Fogele | 50 | 20 | 6 | 8 | -27 | -20 | 137 | JĀ |
20. Valkas un Smiltenes novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 259 | Reinis Smans | 50 | 18 | 4 | 16 | 0 | -3 | 185 | JĀ |
2 | 137 | Miķelis Kalniņš | 35 | 14 | 6 | 16 | -6 | -6 | 159 | JĀ |
3 | 120 | Gustavs Markuss Remicāns | 35 | 18 | 6 | 6 | -6 | -3 | 156 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 256 | Marija Marlēna Mazure | 45 | 14 | 6 | 12 | -5 | 0 | 172 | JĀ |
2 | 300 | Linda Konstante | 40 | 16 | 6 | 6 | -11 | -6 | 151 | JĀ |
3 | 258 | Jolanta Sausiņa | 35 | 16 | 6 | 14 | -12 | -10 | 149 | JĀ |
19. Mārupes, Ķekavas un Olaines novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 1129 | Tomass Pekuss | 50 | 18 | 6 | 18 | 0 | 0 | 192 | JĀ |
2 | 1130 | Gustavs Kante | 50 | 18 | 2 | 20 | -1 | 0 | 189 | JĀ |
3 | 1131 | Kristaps Ķīlis | 45 | 18 | 4 | 16 | 0 | 0 | 183 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 1134 | Emīlija Ozola | 50 | 16 | 4 | 10 | -6 | -26 | 148 | JĀ |
2 | 1132 | Adrija Nemiro | 45 | 16 | 4 | 12 | -7 | -30 | 140 | NĒ |
18. Ādažu, Saulkrastu, Siguldas, Ropažu, Salaspils novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 963 | Niks Jēkabs Zorgevics | 40 | 14 | 4 | 14 | -16 | -9 | 147 | JĀ |
2 | 971 | Domeniks Afanasjevs | 30 | 8 | 2 | 12 | -4 | -4 | 144 | JĀ |
3 | 962 | Reinis Edgars Zorgevics | 35 | 18 | 4 | 6 | -19 | 0 | 144 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 968 | Marī Vikse | 15 | 18 | 4 | 14 | -16 | -28 | 107 | JĀ |
2 | 970 | Selēna Anna Červoņeca | 35 | 16 | 4 | 12 | -50 | -29 | 88 | JĀ |
3 | 965 | Elīza Lapsiņa | 35 | 6 | 4 | 8 | -54 | -39 | 60 | JĀ |
17. Rīgas pilsēta
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 248 | Marks Gojs | 45 | 16 | 4 | 18 | -4 | -10 | 169 | NĒ |
2 | 1117 | Saimons Bērziņš | 25 | 14 | 6 | 14 | -3 | -15 | 141 | JĀ |
3 | 897 | Alens Ermanis-Marčenko | 35 | 20 | 4 | 18 | -20 | -16 | 141 | JĀ |
4 | 1119 | Emīls Ruginis | 35 | 18 | 4 | 12 | -16 | -17 | 136 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 1114 | Betija Orupa | 45 | 20 | 2 | 20 | -26 | -17 | 144 | JĀ |
2 | 1111 | Beāte Estere Podskočija | 50 | 18 | 4 | 12 | -8 | -43 | 133 | JĀ |
3 | 1115 | Kerija Viļumova | 30 | 14 | 4 | 12 | -8 | -67 | 85 | JĀ |
16. Jelgavas novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 813 | Kārlis Voitišķis | 45 | 18 | 6 | 16 | -5 | -3 | 177 | JĀ |
2 | 812 | Valters Vagelis | 45 | 18 | 6 | 16 | -6 | -8 | 171 | JĀ |
3 | 807 | Rihards Noreiko | 40 | 18 | 6 | 12 | -3 | -6 | 167 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 806 | Evelīna Vilcāne | 45 | 16 | 4 | 18 | -21 | -6 | 156 | JĀ |
2 | 805 | Naula Alise Valdmane | 50 | 14 | 4 | 16 | -16 | -16 | 152 | JĀ |
3 | 1143 | Alise Želve | 45 | 4 | 6 | 12 | -20 | 0 | 147 | JĀ |
15. Tukuma novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 32 | Tomass Vanuška | 50 | 18 | 6 | 14 | 0 | -3 | 185 | JĀ |
2 | 34 | Mareks Voronovskis | 45 | 20 | 6 | 14 | 0 | -10 | 175 | JĀ |
3 | 31 | Raiens Naglis | 50 | 10 | 4 | 16 | -16 | -11 | 153 | NĒ |
4 | 23 | Leo Blite | 40 | 10 | 4 | 14 | -21 | -21 | 126 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 30 | Tīna Brīvniece | 50 | 16 | 2 | 16 | -14 | -6 | 164 | JĀ |
2 | 25 | Kate Lapiņa | 40 | 12 | 4 | 12 | -37 | -1 | 130 | JĀ |
3 | 24 | Paula Jurēvica | 45 | 16 | 4 | 12 | -28 | -31 | 118 | JĀ |
14. Ventspils pilsēta un Ventspils novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 899 | Rinalds Mežciems | 40 | 20 | 6 | 16 | -17 | -3 | 162 | JĀ |
2 | 956 | Viesturs Vitenbergs | 35 | 18 | 6 | 16 | -7 | -8 | 160 | JĀ |
3 | 986 | Tomass Vinogradovs | 45 | 20 | 4 | 16 | -19 | -15 | 151 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 987 | Gabriela Šēniņa | 35 | 10 | 6 | 16 | -6 | -16 | 145 | JĀ |
2 | 955 | Odrija Anna Čodere | 35 | 18 | 4 | 14 | -22 | -7 | 142 | JĀ |
3 | 469 | Amēlija Klestrova | 45 | 14 | 2 | 12 | -28 | -9 | 136 | JĀ |
13. Aizkraukles novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 911 | Markuss Justs | 45 | 16 | 4 | 12 | -3 | -1 | 173 | JĀ |
2 | 908 | Raivis Gaņins | 45 | 16 | 6 | 14 | -5 | -3 | 173 | JĀ |
3 | 1084 | Rihards Laukazīle | 50 | 16 | 4 | 12 | 0 | -28 | 154 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 913 | Paula Kursīte | 50 | 18 | 4 | 4 | -1 | -19 | 156 | JĀ |
2 | 992 | Tīna Koja | 40 | 16 | 4 | 14 | -4 | -23 | 147 | JĀ |
3 | 912 | Kinga Ižo | 45 | 18 | 4 | 14 | -19 | -36 | 126 | JĀ |
12. Talsu novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 864 | Gustavs Kondrāts | 35 | 20 | 6 | 18 | -8 | 0 | 171 | JĀ |
2 | 865 | Markuss Tīdemanis | 35 | 14 | 4 | 16 | 0 | -5 | 164 | JĀ |
3 | 859 | Verners Gvozdenko | 45 | 20 | 6 | 4 | -5 | -11 | 159 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 847 | Emīlija Finka | 50 | 20 | 4 | 18 | 0 | -11 | 181 | JĀ |
2 | 710 | Elvīra Mazkalniņa | 45 | 14 | 4 | 14 | -2 | -15 | 160 | JĀ |
3 | 836 | Elza Meldere | 45 | 18 | 4 | 12 | -1 | -24 | 154 | JĀ |
11. Dobeles novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 874 | Dāvis Rūdolfs Lukstiņš | 45 | 20 | 6 | 12 | -1 | -3 | 179 | JĀ |
2 | 759 | Artūrs Salenieks | 50 | 16 | 6 | 10 | -3 | -12 | 167 | JĀ |
3 | 743 | Arsens Kostjuks | 40 | 16 | 6 | 18 | -6 | -8 | 166 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 765 | Marta Gustava | 40 | 20 | 4 | 16 | 0 | -6 | 174 | JĀ |
2 | 744 | Karīna Jablokova | 40 | 18 | 4 | 12 | -3 | -3 | 168 | JĀ |
3 | 746 | Keita Pitka | 50 | 18 | 2 | 12 | -9 | -16 | 157 | JĀ |
10. Preiļu un Līvānu novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 656 | Pāvels Skačkovs | 50 | 18 | 6 | 16 | 0 | -17 | 173 | JĀ |
2 | 650 | Daniils Danilovs | 50 | 10 | 6 | 16 | -22 | -4 | 156 | JĀ |
3 | 651 | Daniels Ivanāns | 25 | 14 | 6 | 8 | 0 | 0 | 153 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 811 | Viktorija Dimpere | 35 | 12 | 4 | 6 | -45 | -18 | 94 | JĀ |
2 | 657 | Jelizaveta Ticsone | 40 | 16 | 6 | 6 | -45 | -32 | 91 | JĀ |
3 | 620 | Amanda Auziņa | 40 | 14 | 4 | 8 | -59 | -18 | 89 | NĒ |
4 | 631 | Kamilla Aleksejeva | 45 | 14 | 6 | 12 | -23 | -65 | 89 | JĀ |
9. Kuldīgas novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 774 | Jānis Seļava | 45 | 18 | 4 | 12 | -2 | 0 | 177 | JĀ |
2 | 572 | Ralfs Rožukalns | 50 | 18 | 6 | 14 | -4 | -14 | 170 | JĀ |
3 | 571 | Krišjānis Danenbergs | 35 | 18 | 6 | 12 | 0 | -3 | 168 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 47 | Keita Līdaka | 45 | 12 | 4 | 16 | -4 | -18 | 155 | JĀ |
2 | 575 | Laura Sergejeva | 50 | 14 | 6 | 12 | -34 | -23 | 125 | JĀ |
3 | 694 | Inese Ibiņa | 20 | 12 | 4 | 16 | -6 | -22 | 124 | JĀ |
8. Valmieras pilsēta un Valmieras novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 725 | Sandris Rode | 50 | 18 | 6 | 18 | -6 | -8 | 178 | JĀ |
2 | 721 | Edgars Mincis | 50 | 16 | 6 | 12 | -6 | -10 | 168 | JĀ |
3 | 667 | Emīls Rakeckis | 35 | 12 | 2 | 10 | -8 | -6 | 145 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 724 | Lote Batrāga | 35 | 16 | 4 | 16 | -26 | -7 | 138 | JĀ |
2 | 586 | Adele Kušķe | 45 | 14 | 6 | 12 | -51 | -25 | 101 | JĀ |
3 | 728 | Rimonta Blaumane | 45 | 16 | 6 | 10 | -62 | -21 | 94 | JĀ |
7. Cēsu novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 458 | Aleksis Vadzinskis | 35 | 18 | 4 | 14 | 0 | -5 | 166 | NĒ |
2 | 444 | Ulvis Sotnieks | 40 | 18 | 4 | 6 | -3 | 0 | 165 | JĀ |
3 | 545 | Roberts Edžus Dzirkalis | 40 | 16 | 4 | 16 | -3 | -13 | 160 | JĀ |
4 | 683 | Žaks Židavs | 35 | 18 | 4 | 10 | 0 | -8 | 159 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 198 | Eva Ferbera | 35 | 16 | 4 | 18 | -2 | -14 | 157 | NĒ |
2 | 450 | Arta Strupiša | 50 | 16 | 4 | 12 | -9 | -17 | 156 | JĀ |
3 | 452 | Marta Brence | 40 | 18 | 4 | 16 | -20 | -15 | 143 | JĀ |
4 | 455 | Annija Brokāne | 30 | 20 | 4 | 14 | -2 | -25 | 141 | JĀ |
6. Liepājas pilsēta un Dienvidkurzemes novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 590 | Roberts Kabiņeckis | 40 | 16 | 4 | 14 | -5 | -3 | 166 | JĀ |
2 | 591 | Mārcis Lūks | 45 | 18 | 4 | 8 | -12 | -8 | 155 | JĀ |
3 | 594 | Gabriels Ābols | 30 | 14 | 4 | 16 | -20 | -40 | 104 | NĒ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 592 | Paula Balode | 40 | 14 | 4 | 12 | -38 | -10 | 122 | JĀ |
2 | 593 | Estere Žilinska | 50 | 16 | 2 | 14 | -37 | -26 | 119 | JĀ |
3 | 589 | Marta Jēce | 45 | 16 | 4 | 4 | -78 | -6 | 85 | JĀ |
5. Madonas un Varakļānu novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 579 | Kristiāns Gercēns | 25 | 12 | 6 | 12 | -19 | -3 | 133 | JĀ |
2 | 507 | Raivis Šķesters | 45 | 18 | 4 | 12 | -12 | -35 | 132 | JĀ |
3 | 506 | Reinis Bulders | 30 | 16 | 6 | 0 | -20 | -3 | 129 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 504 | Ieva Zvirgzdiņa | 40 | 18 | 4 | 10 | -6 | -11 | 155 | JĀ |
2 | 510 | Keita Leiduma | 35 | 18 | 4 | 18 | -29 | -3 | 143 | NĒ |
3 | 509 | Emīlija Blaua | 30 | 14 | 6 | 0 | -29 | -24 | 97 | JĀ |
4 | 508 | Kristīne Jaņuna | 30 | 12 | 2 | 10 | -86 | -16 | 52 | JĀ |
4. Rēzeknes pilsēta un Rēzeknes novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 462 | Māris Voiteko | 45 | 18 | 6 | 12 | -10 | -3 | 168 | JĀ |
2 | 415 | Sīmanis Litaunieks | 40 | 14 | 4 | 14 | -15 | -6 | 151 | JĀ |
3 | 187 | Arvis Ludboržs | 20 | 18 | 6 | 10 | -5 | -4 | 145 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 498 | Viktorija Alma Grīna | 50 | 18 | 6 | 18 | -31 | -22 | 139 | JĀ |
2 | 423 | Amēlija Grebeža | 30 | 20 | 6 | 4 | -25 | -7 | 128 | JĀ |
3 | 188 | Laine Lukšāne | 40 | 18 | 6 | 14 | -15 | -36 | 127 | JĀ |
3. Daugavpils pilsēta un Augšdaugavas novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 144 | Mihails Garkulis | 35 | 14 | 6 | 14 | 0 | 0 | 169 | JĀ |
2 | 139 | Artjoms Tihomirovs | 30 | 12 | 6 | 4 | -10 | -3 | 139 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 141 | Evelīna Lazdovska | 30 | 14 | 6 | 12 | -31 | -17 | 114 | JĀ |
2 | 140 | Vitalina Tihomirova | 30 | 18 | 6 | 6 | -42 | -16 | 102 | JĀ |
3 | 142 | Sofija Ivanova | 20 | 10 | 6 | 6 | -47 | -13 | 82 | JĀ |
2. Ludzas novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZ. | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 280 | Daniels Kondrāts | 50 | 16 | 6 | 10 | -4 | -6 | 172 | JĀ |
2 | 289 | Kristers Senkāns | 40 | 20 | 6 | 14 | -6 | -6 | 168 | JĀ |
3 | 285 | Sandis Narnickis | 45 | 16 | 6 | 6 | 0 | -6 | 167 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZĪBA | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 245 | Dajana Čubarova | 45 | 14 | 6 | 12 | -9 | -13 | 155 | JĀ |
2 | 269 | Dagnija Paurāne | 35 | 10 | 6 | 16 | -3 | -12 | 152 | JĀ |
3 | 274 | Dana Duncāne | 45 | 18 | 6 | 14 | -27 | -13 | 143 | JĀ |
1. Krāslavas novads
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZĪBA | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 402 | Leonīds Petrovs | 40 | 12 | 6 | 10 | -5 | -33 | 130 | JĀ |
2 | 331 | Nikita Zaicevs | 30 | 16 | 4 | 6 | -15 | -43 | 98 | JĀ |
3 | 109 | Andrejs Skorodumovs | 35 | 0 | 0 | 16 | -29 | -29 | 93 | JĀ |
VIETA | DALĪBNIEKA NR. | VĀRDS, UZVĀRDS | CSN | VELO UZBŪVE | VELO TEHN. | PIRMĀ PALĪDZĪBA | 1.ŠĶ. | 2.ŠĶ. | KOPĀ | KVALIFIKĀCIJA 2. KĀRTAI |
1 | 151 | Darja Stigeviča | 35 | 16 | 0 | 8 | -4 | -42 | 113 | JĀ |
2 | 148 | Nelli Puzanova | 35 | 8 | 4 | 14 | -37 | -43 | 81 | JĀ |
3 | 146 | Anna Bārtule | 25 | 14 | 0 | 14 | -28 | -59 | 66 | JĀ |