Velo Vapiņš

Menu
  • www.berniem.csdd.lv
  • 67025777
  • Ceļu Satiksmes Drošības Direkcija Rīga, S.Eizenšteina iela 6 berniem@csdd.gov.lv

Skolas, kas vēlas piedalīties projektā, ar Ceļu satiksmes drošības direkciju slēdz sadarbības līgumu. Līgumā (2. Pielikumā) jānorāda kontaktpersona/as, kas būs tiesīga/as CSDD platformā https://kval.csdd.lv/velo pieteikt velosipēdu vadītāju eksāmenu un eksaminējamos, kā arī vadīt eksāmena norisi.

 

Izglītības iestādes, kuras sadarbību ar CSDD 2019./2020. mācību gadā noslēgušas, to var pagarināt, slēdzot Līguma Grozījumus. Bet tās skolas,kas 2019./2020. mācību gadā Līgumu pagarināja, Līguma darbība pagarinājās uz nākamo kalendāro gadu, ja neviena no pusēm nepaziņo par tā darbības izbeigšanu vismaz vienu mēnesi pirms līguma termiņa izbeigšanās.

 

Līgumu var lejuplādēt šeit.

Līguma grozījumus var lejuplādēt šeit.

 

Lūdzam līgumu:
*) aizpildīt un parakstīt, var arī elektroniski, nosūtot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.;
*) papīra formāta 2 eksemplārus jānosūta uz adresi:
VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija”
S. Eizenšteina iela 6, Rīga, LV – 1079
neaizmirstot otrā pusē norādīt izglītības iestādes nosaukumu un adresi

Atbildes uz jautājumiem par projektu vai līgumu var saņemt pa konsultatīvo tālruni 67025828 darba dienās no 9:00 – 16:30 vai e - pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.