Velo Vapiņš

Menu
  • www.berniem.csdd.lv
  • 67025777
  • Ceļu Satiksmes Drošības Direkcija Rīga, S.Eizenšteina iela 6 berniem@csdd.gov.lv

Talsu sākumskolas skolotāja Sandra Zvirgzdiņa ar skolēniem ir gandarīti, ka izdevās realizēt projektu "Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā".
Skolēni ar lielu interesi apguva satiksmes noteikumus un kopā ar skolotāju ir pārrunājuši dažādas situācijas ceļa satiksmē kā velosipēda vadītājam jārīkojas. Skolā katrai 4. klasei bija viena fakultatīvā nodarbība nedēļā. Stundu skaits ir nepietiekams, lai apgūtu Pirmās palīdzības prasmes un trenētos praktiskajā braukšanā, tāpēc papildus skolā izveidotas 2 pulciņa nodarbības, kuras varēja apmeklēt skolēni, kuri vēlas papildināt savas zināšanas un pilnveidot braukšanas prasmes. Pulciņa dalībnieki arī piedalījušies sacensībās "Jaunais satiksmes dalībnieks".

Skolēni tiešām ar lepnumu saņēma apliecības, kuras pasniedza skolas direktore. Pēc sekmīgi nokārtotā eksāmena visi skolēni ar jaunajām velosipēdu vadītāju  apliecībām kabatā devās kopējā velobraucienā, aicinot piedalīties tajā arī vecākus. Skolotāja ar prieku secina, ka nobrauktie 15 km saliedēja skolēnus un vecākus, gūstot atziņu – iegūtās zināšanas lieti noder un vadītāja apliecība vajadzīga katram velobraucējam!

Skolotāja ir pateicīga par iespēju piedalīties projektā!

Skatīts: 1115