Velo Vapiņš

Menu
  • www.berniem.csdd.lv
  • 67025777
  • Ceļu Satiksmes Drošības Direkcija Rīga, S.Eizenšteina iela 6 berniem@csdd.gov.lv

 

CSDD aicina arī šajā mācību gadā izprast kā kļūt par labu velobraucēju un skolā kārtot velosipēdu vadītāju kvalifikācijas eksāmenus sava skolotāja vadībā.

Priecājamies par 223 skolām, kuras projektu "Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā" uzsāka jau 2018./2019. mācību gadā. Lai projekts veiksmīgi noritētu arī jaunajā mācību gadā, Jums jāpagarina CSDD un skolas noslēgtā līguma darbība. 

Skolas, kuras vēlas projektā iesaistīties un caur tā iespējām sniegt audzēkņiem ikdienas gaitām būtiskas zināšanas, lūdzam ar CSDD noslēgt līgumu.

Jaunajos video sižetos aicināsim topošos velosipēdistus vairāk domāt par savu drošību, sadarbību, uzmanību un, protams, par satiksmes noteikumiem. Skolēni caur video sižetiem varēs apgūt pamatlietas, kas lieti noderēs velobraucēju ikdienā.

Visu mācību gadu čakli apgūstot ceļu satiksmes noteikumus, skolēni iegūst zināšanu bāzi, kas ļaus veiksmīgi startēt "Jauno satiksmes dalībnieku forumā", kas sāksies mācību gada izskaņā (aprīlī un maijā). Sacensību gaisotnē bērni varēs pārliecināties gan par zināšanām, gan braukšanas prasmēm. Sacensības velobraucējiem kalpo kā praktiskās braukšanas eksāmens pirms doties lielajā satiksmē uz ceļa. Noslēgumā ikviens dalībnieks ar gandarījumu par saviem spēkiem un balvu par sasniegumiem veiksmīgi varēs iekļauties ceļu līkločos.

Sekojiet līdzi projekta aktualitātēm, jo ik mēnesi redzēsiet jaunu video sižetu. Tā, pirmais no tiem aicina domāt par uzvedību uz kopīga gājēju un velosipēdu vadītāju ceļa. 

Skatīts: 762