Velo Vapiņš

Menu
  • www.berniem.csdd.lv
  • 67025777
  • Ceļu Satiksmes Drošības Direkcija Rīga, S.Eizenšteina iela 6 berniem@csdd.gov.lv

Pagājušajā mācību gadā aizsāktais projekts 4.klašu skolēniem veiksmīgi turpinās arī šogad. Saņemtas pozitīvas atsauksmes par apjomīgo pērn izstrādāto mācību un metodisko materiālu skolotājiem, kas ietver gan jauno velosipēdistu apmācībai nepieciešamās teorijas izklāstu, gan interesantus testus un uzdevumus skolēnu zināšanu pārbaudei.

Šobrīd izveidots jauns mācību video sižets metodiskā materiāla 1.sadaļai – Ceļu satiksmes noteikumos lietotie termini. Tajā mācību materiāla autore Eva Jākobsone dalās savā pieredzē, strādājot ar materiālu skolēnu grupā. Video sižetā iekļauti ieteikumi un padomi efektīvākai mācību vielas izmantošanai praktiskajā darbā skolā.

Papildus tam, izstrādāta jauna darba lapa ar ilustrācijām 1. mācību materiāla sadaļai ar atraktīvu uzdevumu skolēniem par aktuālu un reālajā ceļu satiksmē nozīmīgu tēmu "Šķēršļa apbraukšana". Uzdevums kalpo kā pamudinājums vēlreiz atgriezties pie šīs tēmas, pārdomāt visus dažkārt bīstamā manevra etapus, sakārtot tos pareizā secībā.

Mācību gada gaitā tiks veidoti turpmākie video sižeti un interesantas darba lapas ar jauniem testiem un uzdevumiem skolēniem.

Visus mācību materiālus var aplūkot un lejuplādēt mājas lapā www.berniem.csdd.lv.

Skatīts: 703