Ieeja

Finālsacensību rezultāti

Kā jau jebkurās sacensībās, arī "Bērnu Rallijs" ir pasākums, kurā katram dalībniekam ir tiesības zināt, kas tika izpildīts labāk, bet kas - vēl jāuzlabo, tāpēc šajā rakstā tiks publicēti dalībnieku rezultāti. Personas datu aizsardzības nolūkā, netiek publicēti pilnie uzvārdi un dzimšanas dati. 

"Bērnu Rallijs 2017" uzvarētāji ir zināmi!

Svētdien, 20.augustā, Liepājā, "Blue Shock Race" teritorijā notika "Bērnu Rallijs 2017" finālsacensības, kas pulcēja 68 dalībniekus no visas Kurzemes un Zemgales. 

Finālsacensībās bija jāveic velosipēdu šķēršļu trase, jābrauc ar velokartu un jāpilda ceļu satiksmes noteikumu tests. Visi uzdevumi bija atbilstoši uzvarētājiem nepieciešamajām zināšanām un prasmēm, jo pulcējās labākie no labākajiem. 

Paralēli sacensībām darbojās arī brīvo brīžu aktivitāšu punkti, kuros bija jālec pa pēdiņām, jāspēlē pludmales teniss, jāmet bumbiņas un jāpārbauda zināšanas par ceļa zīmēm un to nozīmi. 

Tomēr galvenais darbiņš - noskaidrot labākos velobraucējus, kas arī tika izdarīts: 

A grupa (2010.-2011.g.dzimušie)
1. Toms Lācbergs (Ventspils, 7 gadi)
2. Markuss Freibergs (Saldus, 7 gadi)
3. Mariss Mažrims (Ventspils, 7 gadi)

B grupa (2007.-2009.g.dzimušie)
1. Matīss Mažrims (Ventspils, 10 gadi)
2. Krists Buncis (Ventspils, 9 gadi)
3. Līva Šlosberga (Jelgava, 10 gadi)

C grupa (2003.-2006.g.dzimušie)
1. Miks Putris (Liepāja, 13 gadi)
2. Evelīna Ermane-Marčenko (Jelgava, 14 gadi)
3. Kārlis Zeidaks (Jelgava, 12 gadi)

Komandu grupa (bērns un pieaugušais kopā)
1. Copmaņi (Saldus)
2. Ozoli (Liepāja)
3. Soli priekšā (Jelgava)

 

P.S. Kādā citā "jaunumu" rakstā tiks publicēti arī finālsacensību rezultāti.

 

Pēdējās atlases kārtas jau aizritējušas

Iepriekšējā nedēļas nogalē, 5.un 6.augustā, notika "Bērnu Rallijs 2017" noslēdzošās atlases kārtas šī gada sacensību ietvaros, kurās tika noskaidroti labākie riteņbraucēji un sacensību finālisti, kas tiksies š.g.20.augustā Liepājā, lai kļūtu par šīs sezonas vislabākajiem riteņbraucējiem.

 

Sacensību ietvaros laikapstākļi dalībniekus nelutināja, jo ik pa laikam nolija stiprs lietus, uzpūta auksts un stiprs vējš, tomēr šad un tad uzspīdēja arī saule, kas rotāja ne tikai debesis, bet arī dalībnieku sejas. 

 

JELGAVAS ATLASES KĀRTAS UZVARĒTĀJI:

A grupā (2010.-2011.g.dzimušie)                                                            

 1. Gustavs Ozols
 2. Emīls Stūrnieks
 3. Alens Ermanis-Marčenko

 B grupā (2007.-2009.g.dzimušie)

 1. Ernests Ozols
 2. Kristers Bluka
 3. Beāte Šulca

 C grupā (2003.-2006.g.dzimušie)

 1. Kārlis Zeidaks
 2. Evelīna Ermane-Marčenko
 3. Anna Marija Ozola

 KOMANDU grupā

 1. „Motosports Racing team”
 2. „Velo profi”
 3. „Soli priekšā”.

SALDUS ATLASES KĀRTAS UZVARĒTĀJI: 

A grupā (2010.-2011.g.dzimušie)                                                            

 1. Ernests Šapals
 2. Markuss Freibergs
 3. Sabīne Gaile

 B grupā (2007.-2009.g.dzimušie)

 1. Matīss Fjodorovs
 2. Renārs Vectīrelis
 3. Adrians Dobrovoļskis

 C grupā (2003.-2006.g.dzimušie)

 1. Rinalds Mauriņš
 2. Dāvis Fjodorovs
 3. Jānis Birzīņš

 KOMANDU grupā

 1. „Šmitu ģimene 1”
 2. „Copmaņi”
 3. „Smaidiņi”.

Uz tikšanos, mīļie dalībnieki, finālā vai nākamā gada sacensībās! 

 

 

 

 

 

Bērnu Rallijs 2017 šajā nedēļas nogalē Jelgavā un Saldū!

Jau rīt Ceļu satiksmes drošības direkcijas organizētās sacensības "Bērnu Rallijs 2017" dosies uz Jelgavu, bet parīt - uz Saldu. 

Kā vienmēr, sacensību trasē būs jāparāda savas zināšanas ceļu satiksmes noteikumu pārzināšanā, jāuzrāda savas veloprasmes, kā arī jābrauc ar citu kājminamo transportlīdzekli - velokartu! 

Bērnu Rallijs komanda ir priecīga (jo daudz dalībnieku) un apbēdināta (jo jāpaziņo slikti jaunumi) paziņot, ka "B grupā" pieteikties vairs nevar, jo dalībnieku skaits jau sasniedzis maksimumu, kas noteikts sacensību nolikumā - 30 DALĪBNIEKI vecumposmā no 8 - 10 gadiem. 

 

"Bērnu Rallijs 2017" atlases kārta Ventspilī jau notikusi

„Bērnu Rallijs 2017” atlases kārta Ventspilī jau notikusi

Iepriekšējā nedēļas nogalē, 30.jūlijā, svētdienā, Ventspilī, autostāvvietā pie Piedzīvojuma parka Saules ielā visas saulainās dienas garumā norisinājās VAS Ceļu satiksmes drošības direkcijas organizētās riteņbraukšanas sacensības „Bērnu Rallijs 2017”.

Sacensību ietvaros dalībniekiem bija jāpierāda savas prasmes velotrasē, kurā, izmantojot savus vai pasākuma rīkotāja sagādātos velosipēdus, bija nepieciešams pārvarēt dažādus šķēršļus; velokartu trasē, kurā, vadot kājminamos transportlīdzekļus, jāpārvar barjeras un jāievēro ceļu satiksmes noteikumi, un, visbeidzot, dalībniekiem bija jāapkopo visas savas zināšanas, lai teorijas teltī pildītu uzdevumus, kas saistīti ar ceļu satiksmes noteikumiem.

Kopumā sacensībās iesaistījās 51 dalībnieks vecumā no četriem līdz 57 gadiem, startējot gan individuālajās sacensībās, gan komandu grupā un parādot savas prasmes velobraukšanā un ceļa satiksmes noteikumu pārzināšanā. Individuālo sacensību posmā dalībnieki, atbilstoši vecuma grupām, startēja A grupā (6-7 gadi), B grupā (8-10 gadi) un C grupā (11-14 gadi).

Rezultātā tika noskaidroti katras grupas finālisti, kas iegūst iespēju startēt „Bērnu Rallijs 2017” finālsacensībās 20.augustā Liepājā, Vecā Ostmala 24 teritorijā:

A grupā (2010.-2011.g.dzimušie)                                                          

 1. Mariss Mažrims
 2. Toms Lācbergs
 3. Aleksejs Suharevs

 B grupā (2007.-2009.g.dzimušie)

 1. Matīss Mažrims
 2. Rihards Mastins (ieradies no Rīgas)
 3. Krists Buncis

 C grupā (2003.-2006.g.dzimušie)

 1. Mareks Lukaševics (ieradies no Kuldīgas)
 2. Elīza Anna Valtere
 3. Annija Roberta Zvane

 KOMANDU grupā

 1. „Mārupe”
 2. „Buncīši”
 3. „Hugo”. (ieradušies no Saldus)

 

Sacensību jaunākais dalībnieks bija četrus gadus jaunais Hugo, kas kopā ar ģimeni ieradies no Saldus. Prieka veicinošās balvas ieguva aktīvākie un precīzākie „Pitstopa” jeb brīvo brīžu aktivitāšu dalībnieki, kas startēja gan CSDD, gan Fortius, gan Jānis Roze, gan Limpo, gan If apdrošināšana pitstopos. Īpašo „If apdrošināšana” simpātiju balvu ieguva Vaira Želve, kas kopā ar mazbērniem bija atbraukusi, lai startētu komandu grupā.

„Bērnu Rallijs 2017”, kuru organizē „Ceļu satiksmes drošības direkcija” un „Mārketinga projektu aģentūra Fortius”, šogad noris jau 14.gadu pēc kārtas un, līdzīgi kā citus gadus, dosies arī uz citām Kurzemes un Zemgales pilsētām, lai iepriecinātu mazos un lielos velobraucējus, kā arī ieinteresētu vēl nepieredzējušos braucējus pievērsties ikdienas riteņbraukšanai.

Nākamās atlases kārtas notiks jau šajā nedēļā Jelgavā (5.augustā) un Saldū (6.augustā).

Sacensības „Bērnu rallijs 2017” apdrošina „If apdrošināšana”. Gardumus sacensību dalībniekiem nodrošina „Limpo” un „Kārums”.

„Bērnu Rallijs 2017” komanda izsaka lielu pateicību visiem mazajiem un lielajiem dalībniekiem un atbalstītājiem par izturību un pozitīvismu sacensību ietvaros visas dienas garumā. Īpaši liels prieks rīkotājiem bija dzirdēt, ka dalībnieki ar vecākiem regulāri apmeklē mājaslapu www.berniem.csdd.lv, kur smeļas informāciju par aktuālajiem jaunumiem, kā arī papildina savas zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem.

„Bērnu Rallijs 2017” aicina mazos un lielos velobraucējus pieteikties nākamajām atlases kārtām jau laicīgi, iesniedzot pieteikumu CSDD mājas lapā bērniem – www.berniem.csdd.lv. Tiekamies jau šajā nedēļā!

  

Ielogojies vai izveido kontu