Ieeja

   


   JaunumiPar konkursuNolikumsKalendārs | Foto galerija | RezultātiDalībnieki 


 

 Ar tuvāko sacensību grafiku (komandu nosaukumi un startēšanas laiki) variet iepazīties sadaļā "Dalībnieki"

 

 

 

LATVIJAS JAUNO SATIKSMES DALĪBNIEKU FORUMA

VELOSIPĒDA VADĪTĀJU SACENSĪBAS 2018

PIRMĀS KĀRTAS SACENSĪBU GRAFIKS

 

Amatas , Cēsu, Raunas, Priekuļu, Līgatnes, Vecpiebalgas, Jaunpiebalgas un Pārgaujas novads

Priekuļu vidusskola

10. aprīlis plkst. 10.00

Limbažu, Salacgrīvas un Alojas novads

Limbažu pilsētas stadions

11. aprīlis, plkst.11.00

 

Mazsalacas, Rūjienas, Burtnieku, Valmieras, Beverīnas un Naukšēnu novads un Valmieras pilsēta

Valmieras sākumskola

12. aprīlis, plkst.11.00

Gulbenes novads

 Gulbenes sporta centrs

13. aprīlis, plkst.11.00

Cesvaines, Lubānas, Ērgļu, Madonas un Varakļānu novads

Madonas nodaļa

17. aprīlis plkst.11.00

Apes un Alūksnes novads

Alūksnes sākumskola

18. aprīlis plkst.11.00

Jelgavas pilsēta

Jelgavas 4. sākumskola

 

19. aprīlis plkst.11.00

Jelgavas un Ozolnieku novads

Auces, Tērvetes un Dobeles novads

Dobeles pilsētas stadions

20. aprīlis plkst.11.00

Alsungas, Kuldīgas un Skrundas novads

Kuldīgas sporta manēža

23. aprīlis plkst.11.00

Dundagas, Talsu un Rojas novads

CSDD Talsu nodaļa

24. aprīlis plkst.11.00

Ventspils pilsēta un Ventspils novads

CSDD Ventspils nodaļa

25. aprīlis plkst.11.00

Liepājas pilsēta

 Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola;

26. aprīlis plkst.11.00

Grobiņas, Rucavas, Nīcas, Priekules, Vaiņodes, Durbes, Pāvilostas un Aizputes novads,

Saldus un Brocēnu novads

Saldus sākumskola

27.  aprīlis plkst. 11:00

Aknīstes, Salas, Jēkabpils, Viesītes un Krustpils novads un Jēkabpils pilsēta

 CSDD Jēkabpils nodaļa

 

2.maijs plkst. 11.00

 

Kandavas, Tukuma, Engures un Jaunpils novads

CSDD Tukuma nodaļa

3. maijs plkst.11.00

Neretas, Jaunjelgavas, Pļaviņu, Kokneses, Aizkraukles un Skrīveru novads

Aizkraukles sporta centrs

8. maijs plkst.11.00

Iecavas, Bauskas,  Vecumnieku un Rundāles novads

Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāle

9. maijs plkst.11.00

Rīgas pilsēta

Biķernieku kompleksā sporta bāze

10. maijs plkst.11.00

Mārupes, Babītes,Olaines, Ķekavas, Salaspils, Garkalnes, Ropažu, Mālpils, Siguldas, Inčukalna, Carnikavas, Ādažu, Saulkrastu, Baldones, Krimuldas, Stopiņu un Sējas novads

Valkas, Strenču un Smiltenes novads

Valkas pamatskola

11. maijs plkst.11.00

Aglonas, Riebiņu, Līvānu, Preiļi un Vārkavas novads

Preiļu bērnu un jauniešu sporta skola

15. maijs plkst. 11.00

Lielvārdes, Ķeguma, Ogres un Ikšķiles novads

Ogres stadions CSDD

16. maijs plkst. 10.00

Jūrmalas pilsēta

Kauguri, pie kapteiņa Zolta pieminekļa

17. maijs plkst.11.00

Rēzeknes pilsēta

Rēzeknes 5. vidusskola

 

 

18. maijs plkst. 11.00

 

Viļānu un Rēzeknes novads

Daugavpils pilsēta

 Daugavpils 9.vidusskola

 

22. maijs plkst.11.00

 

Daugavpils un Ilūkstes novads

Kārsavas, Ludzas, Zilupes un Ciblas novads

Ludzas atpūtas parks

23. maijs plkst.11.00

Baltinavas, Balvu, Viļakas un Rugāju novads

Balvu pilsētas ģimnāzija

24. maijs  plkst. 11.00

Krāslavas un Dagdas novads

 Krāslavas Varavīksnes vidusskola

25. maijs plkst.11.00

 

 

 


 

 

 OTRĀS KĀRTAS SACENSĪBU GRAFIKS  

(reģionālie pusfināli)

 

Reģioni

Vieta

Datums, laiks

Liepājas  un Ventspils pilsēta, Grobiņas, Rucavas, Nīcas, Priekules, Vaiņodes, Durbes, Pāvilostas, Aizputes, Ventspils, Saldus un Brocēnu novads

Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskola

8. maijs, plkst. 11.00

Jelgavas pilsēta, Iecavas, Bauskas,  Vecumnieku, Rundāles, Jelgavas, Ozolnieku, Auces, Tērvetes un Dobeles novads

Rīgas Motormuzeja Bauskas filiāle

17. maijs, plkst.11.00

Valmieras pilsēta, Mazsalacas, Rūjienas, Burtnieku, Valmieras, Beverīnas, Naukšēnu, Limbažu, Salacgrīvas, Alojas, Amatas, Cēsu, Raunas, Priekuļu, Līgatnes, Vecpiebalgas, Jaunpiebalgas, Pārgaujas, Valkas, Strenču un Smiltenes novads

Valmieras Valsts ģimnāzija

18. maijs, plkst.11.00

Jūrmalas pilsēta, Alsungas, Kuldīgas, Skrundas, Dundagas Talsu, Rojas, Kandavas, Tukuma, Engures un Jaunpils novads

Kuldīgas sporta manēža

24. maijs plkst.11.00

Rīgas pilsēta, Babītes, Mārupes, Olaines, Ķekavas, Salaspils, Garkalnes, Ropažu, Mālpils, Siguldas, Inčukalna, Carnikavas, Ādažu, Saulkrastu, Baldones, Krimuldas, Stopiņu, Sējas, Lielvārdes, Ķeguma, Ogres un Ikšķiles novads

Biķernieku kompleksā sporta bāze

25. maijs, plkst.11.00

Gulbenes, Apes, Alūksnes, Cesvaines, Lubānas, Ērgļu, Madonas un Varakļānu, Neretas, Jaunjelgavas, Pļaviņu, Kokneses, Aizkraukles un Skrīveru novads

Gulbenes pilsētas stadions

28. maijs plkst.11.00

Rēzeknes un Jēkabpils pilsēta, Baltinavas, Balvu, Viļakas, Rugāju, Viļānu, Rēzeknes, Kārsavas, Ludzas, Zilupes, Ciblas, Aknīstes, Salas, Jēkabpils, Viesītes un Krustpils novads

Balvu pilsētas ģimnāzija

29 maijs plkst.11.00

Daugavpils pilsēta, Aglonas, Riebiņu, Līvānu, Preiļu, Vārkavas, Daugavpils, Ilūkstes, Krāslavas un Dagdas novads

Preiļu bērnu un jauniešu sporta skola

30. maijs plkst.11.00

 

Ielogojies vai izveido kontu