Ieeja

Noslēdzies konkursa Gribu būt mobils 2017./2018. fināls ar uzvarētājiem “Jautrie pūčulēni”

Jau daudzu gadu garumā konkurss “Gribu būt mobils” pulcē skolēnus no visas Latvijas un mudina tos padziļināti apgūt zināšanas un prasmes ceļu satiksmes drošības jomā. Konkursu organizē CSDD un finansē LTAB/OCTA.
2017./2018.gadā 6.- 8. klašu skolēnu konkursam “Gribu būt mobils” pieteicās vairāk nekā 500 komandu. Pusfināla sacensībās piedalījās 10 komandas no katra reģiona.
Ceturtdien, 1.martā uz konkursa “Gribu būt mobils finālu” Rīgā ieradās labākās komandas no 7 Latvijas novadiem. Finālisti veica testus, maketā ar satiksmes līdzekļu modeļiem organizēja satiksmi, demonstrēja komandas garu ceļazīmju stafetē un praktiskā darbībā ar velosipēda riepu kā arī pārbaudīja telpiskās domāšanas prasmes. Novitāte konkursa fināla norisē bija Kapteiņu cīņas. Žūrija vērtēja komandas dalībnieku individuālo sniegumu un arī komandas darbu. Kā atzina skolēni - konkursā vajadzīgas gan zināšanas, gan arī veiksme. Šoreiz abi komponenti visizteiktāk piemita komandai “Jautrie pūčulēni” no Ērģemes pamatskolas, kas kļuva par šīgada konkursa uzvarētāju.
Intervijā 1.vietas ieguvēji uzsvēra, ka uzvaru kaldināt palīdzēja skolotāja, vecāku atbalsts kā arī darbs ar CSDD sabiedrisko attiecību daļas speciālisti Valdu Kjasperi, gatavojoties Eiropas skolēnu sacensībām.
Nenovērtējamu ieguldījumu skolēnu sagatavošanā konkursam sniedz skolotāji, kas ar neatslābstošu entuziasmu gatavo savus audzēkņus konkursam. Paldies visiem pedagogiem!
Fināla dalībnieki saņēma piemiņas balvas, bet pirmo trīs vietu ieguvēji - dāvanu kartes izglītojošam ceļojumam pēc savas izvēles.
Konkurss ir noslēdzies, ir gūtas jaunas zināšanas, uzkrāta pieredze, apzināti nākamie mērķi, uz kuriem tiekties nākamgad. Ieguvēji ir visi, kas piedalījās konkursa posmos, jo jaunās prasmes ceļu satiksmes drošības jomā ir uzticams kompass apzinātai un pārdomātai rīcība turpmāk. Sveicam uzvarētājus un visus konkursa dalībniekus!

Konkursa rezultāti:

1. vieta - "Jautrie pūčulēni" (Ērģemes pamatskola) skolotāja Agija Reiniece
2. vieta - "Baložu vidusskola"(Baložu vidusskola) skolotājs Andris Žilko
3. vieta - "Just do it"(Jaunogres vidusskola) sklotāja Jeļena Bobrova
4. vieta - "Strauti-1" (Strautiņu pamatskola) skoloāja Tija Āboliņa
5. vieta - "Naiki"(Ilūkstes 1. vidusskola) skolotājs Viktors Jasiņavičs
6. vieta  - "Benzīngalvas" (Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola) skolotāja Maija Kesenfelde
7. vieta  - "Lieliskais 4-nieks" (Popes pamatskola) skolotāja Inta Skuja
 

Ielogojies vai izveido kontu